Video Sources 2613 Views

  • Petla Cały Film Online CDA Multi Source
Petla Cały Film Online CDA

Petla Cały Film Online CDA

Sep. 04, 2020Poland121 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.3 3

Oglądaj już teraz Cały Film Petla Cały Film Online CDA na tej stronie obejrzysz Cały Film Petla Cały Film Online CDA w jakości HD bez limitu. Strona również zawiera biblioteke filmów dzięki której znajdziesz wybrany dla siebie film! Cały Film Petla Cały Film Online CDA jest dostępny z lektorem i napisami CDA. Zalukaj do nas! Skorzystaj z serwisu zupełnie za darmo!


Nasze darmowe serwery są obecnie pełne z uwagi na duży ruch.
Skorzystaj z rejestracji aby obejrzeć ten film bez limitu!

Masz problem z rejstracja? Odśwież stronę i spróbuj ponownie!


Film Petla Caly film online opowiada o seksaferze z udziałem agentów CBŚ, podkarpackich sutenerów, polityków, celebrytów i bogatych biznesmenów.

opowiada o seksaferze z udziałem agentów CBŚ, podkarpackich sutenerów, polityków, celebrytów i bogatych biznesmenów. Pozorny zbieg okoliczności łączy losy policjanta Daniela (Antoni Królikowski) oraz dwóch braci bliźniaków z Ukrainy.

Petla cały film online cda

rozpoczyna sie dzięki informacjom uzyskanym od Żeni i Alexa oraz ich kontaktom z lokalnym półświatkiem, młody stróż prawa szybko awansuje i zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego. Wkrótce pod płaszczykiem działań policyjnych przejmuje kontrolę nad znanym domem publicznym i zaczyna eliminować konkurencję sutenerów na Podkarpaciu.

Z czasem zyskując coraz większe wpływy i tocząc przewrotną grę z gangsterami i własnymi przełożonymi, tworzy ekskluzywne miejsce, gdzie z gwarancją pełnej dyskrecji można uprawiać seks z dziewczynami z „górnej półki”.

Petla 2020 gdzie obejrzeć online?

Jest dostępny w rzeczywistości na kinowehity.pl jednak we wszystkich pokojach zamontowane zostają ukryte kamery, a Daniel i bliźniacy zbierają kompromitujące materiały na bywalców lokalu – prominentnych polityków, duchownych i przedstawicieli show-biznesu, by ich szantażować. Wystarczy jednak chwila nieuwagi, by oficer CBŚP z łowcy zamienił się w zwierzynę, której głowy pragną zarówno polskie służby specjalne, jak i rosyjski wywiad.

Dla mnie był zwykłym śmieciem jak wielu innych gangusów. Ja byłem psem, więc konflikt interesów oczywisty – wspomina Daniel Śnieżek, oficer CBŚP, główny bohater afery podkarpackiej. Nazwisko Kosteckiego często przewija się w kontekście tej afery.

Bokser na początku sierpnia 2019 r. popełnił samobójstwo w swojej celi w więzieniu w Białołęce, gdzie odsiadywa ł kolejny wyrok za kierowanie grupą przestępczą. Łącznie odbywał kary pozbawienia wolności aż pięciokrotnie.

Gdzie obejrzec caly film Petla 2020 ?

By nadać Pętli duchowy wymiar, scenarzyści postanowili połączyć aferę podkarpacką z przypowieścią o synu marnotrawnym. Na planie został zatrudniony nawet ksiądz w roli konsultanta duchowego. I może płynąłby z tego połączenia jakiś morał uzasadniający Petla 2020 cda, taką mieszkankę, jednak scenarzystom nie udało się tego odpowiednio umotywować na papierze, przez co finał jest bardzo sztuczny i niepasujący do reszty.

Petla Cały film online

Największym pozytywnym zaskoczeniem z całej plejady gwiazd, która pojawiła się w tej produkcji, jest niewątpliwie Piotr Stramowski grający Dawida „Cygana” Kosteckiego. Aktor wykonał tytaniczną pracę, by przygotować się do roli. Perfekcyjnie udaje mu się naśladować nie tylko charakterystyczny sposób mówienia boksera, ale także mimikę i ruchy. Stworzył kreację, dzięki której zapominamy miejscami, że mamy przed sobą aktora. Ciekawą, choć bardzo niedużą rolę otrzymał Rafał Cieszyński.

Po raz kolejny udowadnia on, że zasługuje na więcej szans od reżyserów filmowych. Postać agenta Marka zapada w pamięć. Tego nie można powiedzieć o kreacji Antka Królikowskiego, gdyż jest praktycznie identyczna z tą, którą dostarczył nam w Bad Boyu. Te dwie postaci się ze sobą zlewają. Nie jest to oczywiście wina aktora. Widocznie charakter obu bohaterów był tak do siebie zbliżony, że nie dało się tego zagrać inaczej. Niestety, przez to widz ma uczucie, że już taką postać widział. I to dość niedawno.

petla caly film online

Petla 2020 gdzie obejrzec online

Patryk Vega jest mistrzem promocji. Potrafi wokół każdego swojego filmu zrobić hałas w mediach, tym samym podsycając ciekawość widzów. Przy pierwszych głośniejszych projektach jak Polityka, ta taktyka się sprawdzała, ale widać, że z kolejnymi tytułami to zainteresowanie mocno maleje. I nie pomagają deklaracje reżysera, że jest w posiadaniu taśm, na których politycy czy duchowni uprawiają seks w domu publicznym (podobno proponowano mu za nie naprawdę duże pieniądze).

Podobnie jak wystąpienia pierwowzorów bohaterów z filmu, publicznie deklarujących, że ta produkcja jest ich polisą na życie, które w każdej chwili może zostać przerwane tragicznym „wypadkiem”. To już na dziennikarzy i fanów chyba nie działa. Dla wszystkich liczy się przede wszystkim produkt końcowy, czyli film.

Fabuła jest typowa dla filmów Vegi, który lubi łączyć prawdziwe wydarzenia z fikcją, okraszając je wulgaryzmami i przemocą. Tak więc dostajemy na przykład scenę, w której kobiecie podczas seksu wypadają zakrwawione implanty z piersi.

Petla 2020 online cda

Nie jest to, broń Boże, zarzut w stronę reżysera. On po prostu daje to, czego jego widownia oczekuje. Gdy próbował na chwilę się od tego oderwać, tworząc Last Minute czy Ciacho, fani się od niego odwrócili. Nie można mieć więc pretensji, że tworzy podobne do siebie opowieści.

Problem z Pętla film polega jednak na tym, że nie wykorzystuje ona swojego potencjału. Scenarzyści wrzucili do tego filmu zbyt dużo wątków i bohaterów, przez co mamy wrażenie, że akcja wręcz galopuje. W wyniku dostajemy zlepek ułożonych chronologicznie scen.

Jak w Bad Boyu mieliśmy konsekwentnie prowadzoną historię, tak tu produkt bardziej zbliżony jest do Botoksu, w którym okazało się, że reżyser ma w zanadrzu serial uzupełniający luki fabularne. No i tu chyba będzie tak samo. Zresztą wypuszczanie do telewizji rozszerzonych wersji swoich filmów stało się poniekąd wizytówką Vegi.

 

Niestety, mocno cierpią na tym jego filmy, ponieważ stają się takim kiepsko posklejanym brykiem. Najlepszym przykładem jest sam początek produkcji z luźno powiązanymi ze sobą scenkami. Z życia początkującego policjanta Daniela, nim wstąpił do służb CBŚ. Petla caly film Sposób opowiadania w tej części bardzo przypomina Botoks, w którym na starcie obserwowaliśmy rodzeństwo sanitariuszy jeżdżących na interwencje.

Petla Cały Film Online CDA
Original title Pętla
IMDb Rating 3.5 112 votes

Director

Patryk Vega
Director

Obsada

Antoni Królikowski isDaniel Śnieżek
Daniel Śnieżek
Piotr Stramowski isDawid „Cygan” Kostecki
Dawid „Cygan” Kostecki
Katarzyna Warnke isprokurator Alicja Konarska
prokurator Alicja Konarska
Henryk Talar isFather Daniela Śnieżka
Father Daniela Śnieżka
Tomasz Dedek isSzkutnik
Szkutnik
Marcin Zacharzewski isAleksiej Rysicz „Alex”
Aleksiej Rysicz „Alex”
Udostępnij14

Polecane filmy

Poniżej zera (2021) Online Lektor PL
Tajny front (2019) Online Lektor PL
Tarzan: Król Dżungli (2013) Online Lektor PL
Kong: Wyspa Czaszki (2017) Online Lektor PL
X-Men: Apokalipsa (2016) Online Lektor PL
Niesamowity Spider-Man 2 (2014) Online Lektor PL
UFO (2018) Online Lektor PL
Robin Hood: Początek (2018) Online Lektor PL
A-X-L (2018) Online Lektor PL
Królowe zbrodni (2019) Online Lektor PL
Trauma Center (2019) Online Lektor PL
Iron Man 3 (2013) Online Lektor PL

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website